Nezařazené

Svatební šaty – krásné a pohodlné

By on 23/03/2017

Svatební šaty – krásné a pohodlné

Svatební den patří bezpochyby k jedněm z nejdůležitějších a také nejkrásnějších v našem životě. A jako takový si zaslouží, aby byl náležitě zdokumentován. Některé chvíle a okamžiky i jedinečná atmosféra se nám totiž mohou z mysli časem poněkud vytratit, proto je třeba mít hmatatelnou vzpomínku – svatební fotografie, které vám vše připomenou. Profesionální svatební fotograf by proto neměl na vaší veselce chybět. Právě on totiž dokáže zachytit všechny emoce a neopakovatelné situace a z obyčejných snímků vykouzlit umělecká díla, která pak budete moci hrdě ukazovat své rodině, kamarádům i známým.

Pro milovnice klasiky i extravagance

Aby vám to na fotografiích slušelo, nepodceňte vaši vizáž, konkrétně váš oděv. Zatímco muži slavnostní garderobu příliš neřeší a zvolí klasický pánský oblek v černé barvě, žena stráví výběrem svatebních šatů spoustu času. A není divu, vždyť jsou to právě ony, které dělají nevěstu nevěstou. To na ně jsou upírány zraky všech přítomných hostů a především zrak nastávajícího. Musí proto být nejen krásné, ale především vám musí sedět. Sortiment je dnes víc než široký, takže je rozhodně z čeho vybírat – ze standardních modelů si vyberou všichni, kteří dávají přednost klasice, z extravagantních zase dámy, které se nebojí vybočit z řady a bořit zažité tradice.

Módní trendy

Pravdou je, že dnes jsou módní trendy hodně benevolentní, takže si můžete obléknout prakticky cokoli – šaty nejrůznějších barev, střihů, jednoduché, bohatě zdobené, splývavé či se širokou sukní. Podmínka je jediná – musí vám perfektně sednout. Jedině tak si totiž váš velký den užijete naplno, když nebudete muset hlídat, jestli vám nepadá ramínko nebo se někde něco nekrčí. Vydat pro ty pravé se můžete do svatebního salonu, kde bývá nabídka nejširší. Najdete zde šaty k zapůjčení i k prodeji v různých cenových relacích, problémem ale není ani nechat si zhotovit slavnostní oděv na míru přesně podle vašich představ, originál, který nebude mít nikdo jiný. Pak už jen zbývá sladit svatební doplňky, jako jsou šperky, závoje či ozdoby do vlasů, na nohy nazout svatební obuv a pravou nohou vykročit do nové životní etapy.

TAGS
RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT

AMAKA
Olomoucký kraj

... Každá svatba je jedinečná a mou snahou je navždy zachytit emoce a detaily tohoto dne. ... Každý pár je jiný a každá svatby vypráví jiný příběh. ... Líbí se mi být jeho součástí. Tento den si zaslouží tolik pozornosti, že mimo fotografii se mu věnuji ještě zde na BLOGU. Svatební foto web najdete na: www.svatebni-fotos.cz a www.olomouc-svatebni-fotograf.cz

KOMENTÁŘE
NOVÉ ČLÁNKY