Nezařazené

Netradiční svatební dárky

By on 06/11/2017

Svatba je nejkrásnější oslavou lásky, avšak plánování a organizování není jednoduchá záležitost a mnohdy je velkou časovou i finanční zátěží. Každá nevěsta si přeje, aby její den D byl dokonalý a přesně takový, jaký si jej vysnila. Za tím však stojí nemalé úsilí. Je zapotřebí nejen zajistit místo obřadu, sepsat hosty, vyřídit pozvánky, naplánovat hostinu, ale také vybrat šaty, líčení a mnoho jiných věcí. Jednou z těch nejdůležitějších věcí, které by se určitě neměli podcenit, je výběr svatebního fotografa, který zvěční momenty štěstí novomanželů. Fotky ze svatby manželé budou provázet celý život a budou příjemnou a hřejivou vzpomínkou na nejšťastnější den v životě, proto je potřeba dobře volit, aby výsledek stál opravdu za to.

Role hosta
Pokud jste na svatbu pozváni jako hosté, kromě dobré nálady a úsměvu jistě budete chtít novomanželům přinést dárek do společného života. Mnohdy snoubenci řeší svatební dary tím způsobem, že zveřejní seznam věcí, které by se jim hodili, a hosté si jednoduše jeden vyberou a ten koupí. Je to jistě skvělý způsob, jak dvojici pomoci s výbavou domácnosti, protože na seznamu povětšinou figurují praktické dary, které mohou využít v každodenním životě. Jestliže však k páru máte velmi blízký vztah – například pokud se vdává sestra či žení bratr nebo chce do svazku vstoupit nejlepší přítel, jistě vám pouze praktický dar nebude stačit a budete je chtít potěšit i osobním, vtipným či originálním dárkem.

Zapomeňte na klasiku
Z čeho však vybírat? Vycházejte z toho, co o obdarovávaném člověku víte, jelikož dar vždy prezentuje míru náklonnosti, kterou k člověku chováte a to, jak dobře jej znáte. Také je důležité, zda se jedná o dárek pro muže či dárek pro ženu nebo pro oba. Pokud jste šprýmaři a rádi děláte legraci, a pár přemýšlí ve stejném duchu, můžete vybrat vtipný dárek. Klasikou na poli vtipných dárků jsou trička s nápisem „Game Over“, nejrůznější návody na použití manžela či manželky nebo novomanželské polštářky. Pokud chcete jít serióznější cestou, pořídit můžete skleničky na víno oblečené do obleku a svatebních šatů, otvíráky ve tvaru srdce či jakékoliv bytové doplňky s touto tématikou. Skvělým dárkem, pokud toužíte dát něco, co nebude ve společné domácnosti pouze bez povšimnutí ležet, jsou deskové či karetní hry pro manžele, při kterých se skvěle pobaví, ale také dozví něco nového o sobě. K podpoře romantické atmosféry jsou potom ideální lampiony štěstí nebo konfety ve tvaru srdce.

TAGS
RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT

AMAKA
Olomoucký kraj

... Každá svatba je jedinečná a mou snahou je navždy zachytit emoce a detaily tohoto dne. ... Každý pár je jiný a každá svatby vypráví jiný příběh. ... Líbí se mi být jeho součástí. Tento den si zaslouží tolik pozornosti, že mimo fotografii se mu věnuji ještě zde na BLOGU. Svatební foto web najdete na: www.svatebni-fotos.cz a www.olomouc-svatebni-fotograf.cz

KOMENTÁŘE
NOVÉ ČLÁNKY