Nezařazené

Jak být dokonalou nevěstou? Povolejte odborníky!

By on 23/05/2017

Naplánovat dokonalou svatbu znamená zařídit spoustu věcí. A co si budeme povídat, většinu z nich má na starosti nevěsta. Jednou z hlavních záležitostí, která se začíná řešit hned, jakmile se nastávající manželé dohodnou na termínu veselky, je výběr svatebního fotografa. Ten totiž celý významný den zvěční v celé jeho kráse, zachytí veškeré dění i všudypřítomné emoce. A vy si tak jedinečné okamžiky můžete prohlížet do konce života v těch nejjasnějších barvách.

Aby vám to slušelo

To, jak vám to bude na fotkách slušet, ovlivňuje celá řada faktorů. Kromě umu samotného fotografa, hraje roli také místo, světlo, počasí a pochopitelně také váš vzhled. A rozhodně teď nemáme na mysli „jen“ svatební šaty. Nevěstu totiž dělá nevěstou celková vizáž – její vlasy, make-up, dokonalá manikúra. Na tuto významnou událost se proto dámy svěřují do péče odborníků, kteří se postarají o to, že v jejich velký den D z nich přítomní svatebčané a především jejich budoucí manžel nebude moci spustit oči. Právě pod rukama šikovných profesionálů se totiž nejen díky perfektnímu svatebnímu nalíčení promění každá obyčejná dáma v opravdovou princeznu.

Koruna krásy

Pokud jsou vlasy korunou krásy, pak ve svatební den to platí dvojnásob. Svatební účes musí korespondovat s výběrem šatů, kytice, s tématem vaší svatby, v úvahu můžete vzít také módní trendy a zohlednit byste měli rovněž tvar vašeho obličeje, kvalitu, střih a délku vašich vlasů. Jestliže sníte o krásném bohatém účesu, avšak vaše vlastní prameny k jeho vytvoření bohužel nestačí, nemusíte zoufat. Prodlužování vlasů je dnes zcela běžné, zamilovaly si ho nejen všechny dámy, kterým příroda nenadělila dlouhou, hustou a zdravou kštici, ale i ty, které touží oživit a vylepšit svůj vzhled. K prodlužování se používají různé metody, oblíbené je hlavně prodlužování vlasů za studena, které je nejen šetrné, ale také rychlé. K dozdobení účesu poslouží nejrůznější ozdoby, čelenky, korunky, sponky, zakomponovat je možné i živé či umělé květiny. Pamatujte však na základní pravidlo – ať už budete mít na hlavě cokoli, ze všeho nejdůležitější je, abyste se cítila skvěle. Pokud z vás bude vyzařovat vnitřní spokojenost, projeví se to na vaší kráse i na samotných fotkách.

TAGS
RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT

AMAKA
Olomoucký kraj

... Každá svatba je jedinečná a mou snahou je navždy zachytit emoce a detaily tohoto dne. ... Každý pár je jiný a každá svatby vypráví jiný příběh. ... Líbí se mi být jeho součástí. Tento den si zaslouží tolik pozornosti, že mimo fotografii se mu věnuji ještě zde na BLOGU. Svatební foto web najdete na: www.svatebni-fotos.cz a www.olomouc-svatebni-fotograf.cz

KOMENTÁŘE
NOVÉ ČLÁNKY